<oembed><version>1.0</version><provider_name>PARTSHOPHUB</provider_name><provider_url>https://partshophub.com</provider_url><author_name>ansarmalik8156</author_name><author_url>https://partshophub.com/author/ansarmalik8156/</author_url><title>MIME660088</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="BtCtLGyN5y"&gt;&lt;a href="https://partshophub.com/index.php/product/mime660088/"&gt;MIME660088&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://partshophub.com/index.php/product/mime660088/embed/#?secret=BtCtLGyN5y" width="600" height="338" title="&#x201C;MIME660088&#x201D; &#x2014; PARTSHOPHUB" data-secret="BtCtLGyN5y" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script type="text/javascript"&gt;